Zapraszamy do współpracy w obsłudze spółek

Nawiążemy współpracę z podmiotami oraz osobami fizycznymi w zakresie obsługi spółek kapitałowych

Rejestrujesz, kupujesz, sprzedajesz spółki?

Specjalną ofertę kierujemy do firm prowadzących pokrewne działalności, których Klienci często pytają o rejestrację czy dokonywanie zmian w spółkach. Jesteśmy oczywiście świadomi iż Państwo posiadacie odpowiednie umiejętności i kwalifikacje aby robić to samodzielnie. Jednak niektórzy wolą skupić się na innych aspektach,  na przykład oferując Klientowi pozostałe swoje usługi w czasie gdy my będziemy zajmować się zleceniem.   
  1. Rejestracje spółek
    Po przekazaniu kompletu danych potrzebnych do rejestracji spółki Państwo możecie odprężyć się pijąc kawę z Klientem. My w tym czasie zarejestrujemy podmiot wg wytycznych. 
  2. Dokonywanie aktualizacji w KRS
    Zapewniamy wszelkiego rodzaju zmiany danych w KRS. Również z zakresu skomplikowanych. Koszty jakie Państwo ponosicie są zwykle niższe niż oddelegowanie do tego pracownika. 
  3. Obsługa transakcji zbycia, przygotowywanie wszelkich dokumentów
    Kompleksowo przygotujemy i będziemy nadzorować transakcję, zadbamy o to aby dokumenty były poprawnie sporządzone, podpisane  i złożone we właściwy sposób.

Tworzysz strony, wizytówki, sklepy?

Jesteś młody, ambitny, jako freelancer tworzysz proste strony internetowe, wizytówki, sklepy, blogi? 
Do nowo tworzonych firm nasi Klienci często potrzebują oprawy, strony firmowej czy sklepu w oparciu o popularny dropshipping.
Współpracując z nami będziesz miał dodatkowe zajęcie, często są to zlecenia trudne, nietypowe, dlatego jeśli lubisz wyzwania - możesz zarabiać na swojej pasji.

Kupujesz, przejmujesz nierentowne i kłopotliwe spółki?
Posiadasz podmioty, których nie udało się zlikwidować?

Często przy tego rodzaju działaniach zdarzają się podmioty, których sytuacji nie udało się poprawić
Zapraszamy do współpracy, pomożemy to zmienić.
Hurtowe przejęcia podmiotów
Zdarzają się sytuacje, których nie udało się zakończyć, podmiotów uratować, zrestrukturyzować, zbyć. A może kończysz taką działalność a posiadanie wielu kłopotliwych spółek mogłoby być przeszkodą w kolejnych planach?  Być może masz podmioty, w których nie dokonano zmian lub takie zmiany odrzucono bądź spółki, których stan okazał się inny niż zapewniali Zbywający i chciałbyś się ich zbiorczo pozbyć? 
Zarząd zastępczy, zmiany w kłopotliwych podmiotach
Jeżeli prowadzisz lub prowadziłeś taką działalność mogły zdarzyć się przypadki trudne, w których nie zaktualizowano KRS z powodu komplikacji, podmiot przeszedł kilka zmian przed aktualizacją, a Twoi Klienci tego się domagają - pomożemy.  W sytuacjach skomplikowanych, obciążeń, postępowań oferujemy zmianę na Zarząd zastępczy, który przejmie odpowiedzialność i reprezentację podmiotu przed Sądami, Instytucjami.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami

Zaoferujemy korzystną dla obu stron współpracę
Szukaj