Zakładanie spółek online

Błyskawiczna rejestracja nowych spółek, również dla cudzoziemców oraz wszelkie zmiany i aktualizacje w istniejących podmiotach 

Jaką spółkę chcesz zarejestrować?

Dowiedz się jakiego rodzaju spółki są najczęstszym i najlepszym wyborem

Spółka z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności. 

Prosta Spółka Akcyjna

Ułatwione procedury na start, minimalny kapitał to 1 zł, brak obowiązku ZUS przy jednym akcjonariuszu.

Spółka komandytowa

Spółka komandytowa - minimalny kapitał zakładowy 1 zł oraz brak podwójnego opodatkowania. 

Szybka rejestracja spółki

Oferujemy szybką rejestrację spółki w pełni online. Wniosek do KRS jesteśmy w stanie przygotować i złożyć nawet w ciągu 1-2 godzin od przekazania zlecenia.  

Szybka rejestracja spółki w KRS

Spółki rejestrujemy online w s24 lub PRS. Wniosek oraz potrzebne dokumenty przygotowujemy błyskawicznie. Czas oczekiwania na wpis w KRS zależy od Sądu właściwego dla wybranej siedziby,  zwykle to od jednego do najwyżej kilku dni.
Firm oferujących rejestrację spółek za przysłowiową złotówkę jest dużo. Jednak takie promocje często wiążą się z opłaceniem adresu czy księgowości na rok z góry. 

Brak wymogu zawierania umów na długie okresy

Rejestrując podmiot za złotówkę z reguły wymagane jest zawarcie umowy na adres wirtualny lub/i księgowość co najmniej na rok. A jeśli zmienisz plany? Obciążą Cię karami. U nas nie ma takich niespodzianek, ukrytych kosztów, usług "w pakiecie".  

Kompleksowe przygotowanie

Oprócz przygotowania dokumentów i rejestracji w KRS usługa obejmuje także zgłoszenie do VAT oraz CRBR. Na każdym etapie wyjaśnimy Ci wszystko co chcesz wiedzieć i pomożemy podjąć właściwe decyzje, tak aby było to dla Ciebie korzystne. 

Możliwość zamiany

Jeśli masz problematyczną spółkę, która wymaga restrukturyzacji, wyprowadzenia zaległości, nadaje się do likwidacji a chcesz zamienić ją na nowy podmiot zarejestrujemy Ci nową spółkę w pełni bezpłatnie i pomożemy przenieść aktywa. 

Ile to kosztuje?

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie w zależności od rodzaju sprawy, stopnia jej złożoności. Sprawdź przykładowe ceny najbardziej popularnych usług
Nasze rozwiązania kierujemy przede wszystkim do osób, które nie tolerują ofert za przysłowiową złotówkę, kiedy jednak z tej umowy wynika że należy zakupić w pakiecie inne produkty, nie zawsze potrzebne. W sieci pełno jest Kancelarii zakładających spółki nawet za darmo pod warunkiem wykupienia adresu wirtualnego oraz usługi księgowości na przykład na rok.  
Często decydując się na założenie spółki mamy już adres siedziby lub chcemy zarejestrować podmiot pod własnym adresem. Niejednokrotnie spółkę zakładają też osoby, które samodzielnie chcą prowadzić księgowość, maja odpowiednią wiedzę bądź współpracują już z odpowiednim biurem. Czasem nie potrzebujemy złożonej oferty tylko szybkiej rejestracji bez potrzeby wiązania się na długi okres.
Oczywiście oferujemy również rejestrację spółek wraz z usługą biura wirtualnego - siedziby. Od Ciebie jednak zależy czy chcesz z tego skorzystać i to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru, wskazujesz czego konkretnie oczekujesz i jakiego rodzaju dodatki do rejestracji spółki są Ci potrzebne. W ten sposób nie spotkasz się z sytuacją kiedy obciąży Cię ktoś karą dlatego że zmieniłeś plany.
Powyżej opisane rozwiązania są również bardzo korzystne w kilku przypadkach. przede wszystkim dla firm, które rejestrują kolejną spółkę i umieszczają ją w miejscu siedziby. Także dla podmiotów, które rejestrują wiele spółek z zamiarem odsprzedaży bądź osób, które zakładając działalność nie są pewne czy długo na rynku pozostaną, a chcą mieć spokój na wypadek rezygnacji lub zbycia.

Zastępczy Zarząd w spółce, mniejszościowy wspólnik

Wspólnik w spółce z o.o. 
Zakładasz spółkę i obawiasz się składek na ubezpieczenie a nie masz nikogo odpowiedniego aby został Twoim Wspólnikiem? Załóż spółkę z nami. Chętnie zostaniemy mniejszościowym udziałowcem w Twojej spółce i w ramach współpracy poprowadzimy nieodpłatnie prawne sprawy dotyczące spółki, wszelkie zmiany i aktualizacje KRS, przygotowanie dokumentów, wniosków, złożenie ich oraz reprezentację przed Sądem i wszelkimi instytucjami.  
Zarząd zastępczy w spółce z o.o.
Jeżeli prowadzisz spółkę czasami dochodzi do sytuacji skomplikowanych, które wymagają wiedzy prawniczej, ekonomicznej oraz niosą za sobą odpowiedzialność za podjęte decyzje. Oferujemy zmianę na Zarząd zastępczy, który przejmie odpowiedzialność i reprezentację podmiotu oraz przeprowadzi potrzebne działania - na przykład restrukturyzację. Taki Zarząd będzie też reprezentować podmiot przed Sądami i wszelkimi urzędami.

Jeżeli rejestrujesz, aktualizujesz dużo spółek

Specjalną ofertę kierujemy do firm prowadzących pokrewne działalności, których Klienci często pytają o rejestrację czy dokonywanie zmian w spółkach. Jesteśmy oczywiście świadomi iż Państwo posiadacie odpowiednie umiejętności i kwalifikacje aby robić to samodzielnie. Jednak niektórzy wolą skupić się na innych aspektach,  na przykład oferując Klientowi pozostałe swoje usługi w czasie gdy my będziemy zajmować się zleceniem.   
  1. Rejestracje spółek
    Po przekazaniu kompletu danych potrzebnych do rejestracji spółki Państwo możecie odprężyć się pijąc kawę z Klientem. My w tym czasie zarejestrujemy podmiot wg wytycznych. 
  2. Dokonywanie aktualizacji w KRS
    Zapewniamy wszelkiego rodzaju zmiany danych w KRS. Również z zakresu skomplikowanych. Koszty jakie Państwo ponosicie są zwykle niższe niż oddelegowanie do tego pracownika. 
  3. Obsługa transakcji zbycia, przygotowywanie wszelkich dokumentów
    Kompleksowo przygotujemy i będziemy nadzorować transakcję, zadbamy o to aby dokumenty były poprawnie sporządzone, podpisane  i złożone we właściwy sposób.

Zajmujesz się kupnem, sprzedażą, zakładaniem spółek?

Sprawdź jak możesz podjąć z nami korzystną dla obu stron współpracę

Nie czekaj, pozwól nam działać

To tylko 3 kroki jakie powinieneś wykonać abyś powierzając nam swoją sprawę mógł poświęcić swój czas na przyjemniejsze zajęcia

1

Krok

Decyzja

Pierwszym krokiem jest oczywiście podjęcie decyzji. To twój wybór. Jeżeli oczekujesz profesjonalizmu - zapraszamy.

2

Krok

Zgłoszenie

Skompletuj wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty w sprawie. To uprości i przyspieszy potrzebne działania

3

Krok

Finalizacja

Niezwłocznie zweryfikujemy sytuację, zaproponujemy rozwiązania. Po akceptacji błyskawicznie podejmiemy czynności.
Szukaj