Zmiany i aktualizacje danych w  KRS

Wszelkie zmiany wpisów, aktualizacje KRS, korygowanie błędów 

Zmiany w KRS, aktualizacje, naprawa błędów, odwołania od decyzji Sądów

Błyskawiczne zmiany w KRS wszelkiego rodzaju. Prostowanie błędnych wpisów. 

Zmiany w KRS wszelkiego rodzaju

Zmiany własności udziałów, zmiany w składzie Zarządu. Zmiany nazwy, siedziby, adresu spółki. Zmiany Umowy Spółki, zmiany kodów PKD, zmiany wysokości kapitału zakładowego. Zmiany danych osobowych Wspólników lub Zarządu.

Korekta błędnych wpisów w KRS

Prostowanie sytuacji w KRS po odrzuceniach wniosków, aktualizacja błędnych danych, naprawa braków, uzupełnianie brakujących w KRS dokumentów wymaganych do aktualizacji wpisów, wszelkiego rodzaju wnioski do KRS.

Odwołania od decyzji Sądów

Wszelkiego rodzaju skargi na błędne bądź nieuzasadnione orzeczenia Sądów Rejestrowych, zażalenia na krzywdzące postanowienia o ukaraniu grzywną, zażalenia na postanowienia o odmowie wpisów w KRS i inne, również nietypowe. 

Wnioski do KRS

Różnego rodzaju wnioski do KRS, wnioski o wykreślenie z rejestru, o zawieszenie działalności, o wszczęcie postępowania przymuszającego, o wykreślenie nieaktualnych danych np. po sprzedaży podmiotu gdy Nabywca tego nie dokonał 

Ile to kosztuje?

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie w zależności od rodzaju sprawy, stopnia jej złożoności. Sprawdź przykładowe ceny najbardziej popularnych usług

Kupujesz, sprzedajesz spółkę? Składasz wniosek do KRS?
Sąd wezwał Cię do uzupełnienia braków formalnych?

Kompleksowa pomoc przy transakcji oraz zmianach - przygotowanie dokumentów, nadzór, aktualizacja w KRS
Kompleksowy nadzór nad zmianami
Sprzedajesz lub kupujesz spółkę? Obawiasz się że zmiany nie będą przeprowadzone szybko lub Sąd wniosek odrzuci ze względu na uchybienia? Chcesz mieć pewność że zostaniesz wykreślony w KRS? Całość transakcji oraz wszystkie wskazane zmiany i dokumenty przygotujemy kompleksowo, szybko i przede wszystkim poprawnie. 
Weryfikacja poprawności dokonywanych zmian
Dokonujesz zmian w KRS? Nie jesteś pewien czy wszystko zrobiłeś poprawnie? Potrzebujesz porady jak uzupełnić braki? Doradzimy, zweryfikujemy poprawność, wskażemy ewentualne błędy zanim złożysz wniosek - oszczędzisz czas na poprawki gdyby miało okazać się że coś nie jest zrobione w sposób wymagany prawem. 

Brak zmian w KRS po zbyciu spółki? Odrzucony wniosek?

Jakże często mamy do czynienia z sytuacją kiedy po zbyciu spółki oczekujemy na aktualizację w KRS a jej wciąż brak. Powody mogą być różne - często jest to wynik błędów formalnych jakie popełniono przy składaniu wniosku. Zdarza się jednak że Sąd wniosek odrzucił ponieważ Nabywca nie miał zdolności do czynności prawnych. Niestety, bywają też przypadki gdy Nabywca świadomie ociąga się z aktualizacją lub całkowicie z tego rezygnuje z różnych powodów. Pomożemy wyprostować sytuację. 
Wbrew pozorom zbycie spółki bez zachowania pewnych procedur może czasami spowodować kłopoty. Niebezpieczeństwa mogą uderzyć zarówno w Nabywcę ale także zdarza się że i problemy obarczają Zbywającego. Można temu zapobiegać. A jeżeli już tego doświadczyliśmy mamy dość ograniczone pole manewru przy  próbie aktualizacji w KRS gdy już nie jesteśmy członkiem Zarządu. Nie oznacza to jednak że możliwości takie nie istnieją. Są to jednak dość skomplikowane procedury.
Trudne zmiany w KRS
Zdarza się że Spółka przed aktualizacją przechodziła przez kilku Nabywców, zmieniano Zarządy przez lata nie zgłaszając tego w KRS. Wyprostowanie tego może być skomplikowane, dlatego warto powierzyć przygotowanie wniosku profesjonalistom.
Brak kontaktu z Nabywcą
Czasem po zbyciu spółki kontakt z Nabywcą urywa się, zmian w KRS brak. Możliwości są skąpe, nie znaczy jednak że ich nie ma. Należy spowodować wykreślenie adresu oraz osób figurujących jako Zarząd. Wbrew pozorom jest to ważne. 
Brak skutku prawnego
Co zrobić gdy niektóre czynności nie wywołały skutku prawnego a więc są nieważne? Np nowy członek Zarządu nie mógł objąć funkcji a podpisał uchwały? Warto przedstawić nam szczegóły, pomożemy wyprostować tę sytuację. 

Zajmujesz się obsługą spółek?

Sprawdź jak możesz podjąć z nami korzystną dla obu stron współpracę

Nie czekaj, pozwól nam działać

To tylko 3 kroki jakie powinieneś wykonać abyś powierzając nam swoją sprawę mógł poświęcić swój czas na przyjemniejsze zajęcia

1

Krok

Decyzja

Pierwszym krokiem jest oczywiście podjęcie decyzji. To twój wybór. Jeżeli oczekujesz profesjonalizmu - zapraszamy.

2

Krok

Zgłoszenie

Skompletuj wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty w sprawie. To uprości i przyspieszy potrzebne działania

3

Krok

Finalizacja

Niezwłocznie zweryfikujemy sytuację, zaproponujemy rozwiązania. Po akceptacji błyskawicznie podejmiemy czynności.
Szukaj