Skontaktuj się z nami

Wybierz rodzaj sprawy, z którą chciałbyś się do nas zwrócić

Jeżeli chcesz skontaktować się z nami, zlecić wykonanie usługi, zbyć spółkę, zgłosić chęć współpracy - napisz, odpowiemy niezwłocznie

Pamiętaj, aby podać jak najwięcej danych i szczegółów dotyczących danej sprawy. 
Nie odpowiadamy na teoretyczne zapytania, zajmujemy się tylko konkretami.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, wysyłając  e-mail lub wypełniając formularz kontaktowy

Telefon
Do kontaktu telefonicznego zapraszamy w dni robocze w godzinach 11.00-18.00.  Telefony  663-220-997 lub 717-070-338
E-mail
Możesz wysłać nam wiadomość e-mail. Pamiętaj aby możliwie dokładnie opisać sprawę,  abyśmy mogli precyzyjnie odpowiedzieć.  bok@kupie-spolke.pl

Wypełnij formularz kontaktowy

Skontaktujemy się odpowiadając na e-maila lub telefonicznie jeżeli preferujesz taki rodzaj kontaktu. Uprzednie dokładne wypełnienie formularza jest jednak niezbędne, po to aby skontaktować się mógł ktoś najbardziej kompetentny w danej sprawie. Dlatego dokładny opis sytuacji i podanie szczegółów skraca czas oczekiwania na odpowiedź.

Zanim zadasz pytanie

Poświęć chwilę na zapoznanie się z treściami na naszej stronie. Dowiesz się tam jakich spraw się podejmujemy i jakie dane podać w zgłoszeniu. Im bardziej precyzyjnie przedstawisz nam sprawę tym szybciej i dokładniej będziemy mogli udzielić wyczerpującej odpowiedzi.

Podaj szczegóły sprawy

Postaraj się podać jak najwięcej szczegółów dotyczących sprawy oraz danych niezbędnych do udzielenia precyzyjnej odpowiedzi czy wyceny. Jeżeli kontaktujesz się w sprawie zmian, aktualizacji lub zbycia spółki koniecznie podaj jej nr NIP lub KRS.  

Kontakt - wypełnij dokładnie poniższy formularz

Szukaj